whatsapp
Yükleniyor...

Google Ads

İnternet ortamında bilinirliğinizi ve görünürlüğünüzü artırmak, hedef kitleniz ile ürününüzü en doğru zamanda ve doğru kazançlarla buluşturmak için sizin çözüm ortağınızız.


Bu büyük network de reklam veren olmak istediğinizde Google Adwords ün ne olduğu ve bu hizmeti nasıl verdiğimize dair detaylar yer almaktadır.

Google Adwords Nedir?

AdWords, işletmelerin müşterileri ile bağlantı kurmasına yardımcı olan bir çevrimiçi reklamcılık aracıdır. Çevrimiçi reklamınızı oluşturursunuz, AdWords'e kimlere ulaşmak istediğinizi söylersiniz, AdWords ise reklamlarınızı o kişilerin ekranında gösterir. Google Adwords'ün temel olarak yaptığı budur.

Adwords Nasıl Çalışır?

AdWords, reklamlarınızı doğru kişilere doğru yerde, doğru yerde, göstermeye yardımcı olan karmaşık bir hedefleme sistemine sahiptir. Kampanyalarınızı hedeflemek için anahtar kelimeleri, konumu, demografik bilgileri ve daha fazlasını kullanın.

Reklam vermek

Reklamlarınızı doğru kişilere doğru yerde, göstermeye yardımcı olan karmaşık bir hedefleme sistemine sahiptir. Kampanyalarınızı hedeflemek için anahtar kelimeleri, konumu, web bilgileri ve daha fazlasını kullanır.

Müşteriler, reklamlarını arama sonuçlarında, Google'da veya iş ortağı web sitelerinde veya mobil uygulamalarda göreceklerdir. 

Reklam bütçenizi kontrol etmenizi sağlar. Aylık, günlük ve reklam başına ne kadar harcama yapacağınızı seçersiniz. Minimum ve maksimum değerleri kendi reklam zamanını planlamanıza göre yönetilmesini sağlarız.

Bu size doğru müşterilere ulaşmanızı ve Google dünyasında daimi görünürlüğünüzü sağlayacaktır.

Google' da üst sırada yer almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

İnceleyiniz

E-Ticaret Paketi

İnceleyiniz

İskenderun web Tasarım, Şık bir web sitesine sahip olmanın pek çok fayda ve avantajı vardır. Dijital dünyada internet siteniz sizin kurumsal kimliğinizdir. iskenderun web sitesi Bu kimliğinizin olabildiğince fazla insana hitap etmesi gerekir. Doğru web tasarım süreci ise doğru kişilerle çalışmakla mümkün olur. Web Tasarım İskenderun firmamız siz değerli müşterilerimizin tüm isteklerini karşılamaktadır. İskenderun Web sitesi Ajanları arıyorsanız İskenderun'da hizmet sağlamaktayız. Tüm Türkiye genelinde web tasarım uygulamaları konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile çalışmaktayız. İskenderun web tasarım, olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmaktır. 

İskenderun Web Tasarım Fiyatları 2022 konusunda en başarılı seçeneklerden faydalanmak istermisiniz? Bu konuda en iyi çözümlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web tasarım hizmetleri dijital dünya üzerinde markanızı ya da firmanızı tüketicilerle buluşturmak açısından oldukça değerlidir.Tüm dünya da her ne kadar bilişim sistemleri çağı ilerlemiş olsa da insanların bilişim, teknoloji ve web sitesine ilgisi oldukça artıyor. Bununla birlikte insanlar artık bir web sitesi kurmayı ve kendilerini internet dünyasında göstermeyi istiyorlar. Bu yüzden hem e-ticaret web sitesi olsun hem kişisel blog olsun hem de kurumsal web sitesi kurumsal web tasarım kurmayı hedefliyorlar.

İskenderunda web tasarım kurmak isteyen tüm kurumsal firmalara destek vermekteyiz. İyi bir web sitesi bununla beraber web tasarımını ve içeriği insanlarda etki oluşturabiliyor. Bir sitenin tasarımı gerçekten kullanışlıysa o web sitenizi ziyaret etmiş olabilecektir.