whatsapp
Yükleniyor...

Web Tasarım Hizmetleri

Bir firmanın tanıtımının gerçekleşmesi, bir ürünü yada hizmeti veya bir bireyin reklam ve tanıtımını yapmak için uluslar arası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi denir. Bu sitelerin oluşup ve oluşturma sürecine ise web tasarım denir.


Web Tasarım Aşamaları Nelerdir?

1 - Web tasarım sürecindeki ilk aşama analiz & projelendirme' dir.

2 - Kurumsal bilgileriniz, ürün yada hizmetleriniz hakkında veriler kayıt edilir, bu veriler ışığında rakip analizi yapılır, beğendiğiniz web siteleri incelenir ardından sektöre ve içeriğe uygun tasarım uygulaması aşamasına geçilir.

3 - Tasarım müşteri onayından geçtikten sonra sitenin kodlamasına geçilir.

4 -Tasarım ve kodlama işlemi bittikten sonra siteyi yayınlamadan bir demo hazırlanarak müşteriye sunulur. Müşteri sistemi inceleyip, uygulamanın sorunsuz ve hatasız çalıştığını onayladıktan sonra Zeyna Bilişim tarafından destek sürecine geçilir.

Web Tasarımı Yaptırmanın Artıları ve Önemi

Sanal dünyada yerini alamayan sektörlerin gerisinde kalmayın, web sitelerinin önemi gün geçtikçe artmaktadır ve sizi internete taşımaktadır. Bir web sitesinin başarılı olabilmesi için tasarımının içeriğine ve sektörüne uygun olması gerekir.

Başarılı bir web sitesinin avantajları:

Coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacak ayrı kıtada olan müşteriniz ile size yakın olan müşterileriniz eşit seviyeye gelecektir.

Yenilik ve gelişmelerinizi kolaylıkla ve aynı anda bir çok kişiye bildirebilir ve kampanyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Web tasarımınız firmanıza olumlu yönde bir etki yapar.

Firmanızın tanıtımı için yaptığınız gereksiz harcamalarınızdan kurtularak tanıtım masraflarınızı minimuma indirebilirsiniz.

7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözümlemesi olan ve satış yapılan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir.

E-Ticaret ile satışlarınızı yükseltebilirsiniz.

Satış ve pazarlama gelirlerini arttırır.

Web tasarımınız profesyonellik göstergesi olarak algılanır.

Başarıya giden yolda anahtar olur.

Web Tasarım Paketleri

İnceleyiniz

E-Ticaret Paketi

İnceleyiniz

İskenderun web Tasarım, şık bir web sitesine sahip olmanın pek çok fayda ve avantajları vardır. Dijital dünyada internet siteniz sizin kurumsal kimliğinizdir. iskenderun web sitesi bu kimliğinizin olabildiğince fazla insana hitap etmesi gerekir. Doğru web tasarım süreci ise doğru kişilerle çalışmakla mümkün olur. Web Tasarımm iskenderun firmamız siz değerli müşterilerimizin tüm isteklerini karşılamaktadır. İskenderun Web sitesi Ajanları arıyorsanız İskenderun'da hizmet sağlamaktayız. Tüm Türkiye genelinde web tasarım uygulamaları konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile çalışmaktayız. İskenderun web tasarım, olarak önceliğimiz firmanızı Google arama motorlarında üst sıralara çıkartmaktır. 

İskenderun Web Tasarım Fiyatları konusunda en uygun seçeneklerden faydalanmak istermisiniz? Bu konuda en iyi çözümlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web tasarım hizmetleri dijital dünya üzerinde markanızı ya da firmanızı tüketicilerle buluşturmak açısından oldukça değerlidir.Tüm dünya da her ne kadar bilişim sistemleri çağı ilerlemiş olsa da insanların bilişim, teknoloji ve web sitesine ilgisi oldukça artıyor. Bununla birlikte insanlar artık bir web sitesi kurmay ve kendilerini internet dünyasında göstermeyi istiyorlar. Bu yüzden hem e-ticaret web sitesi olsun hem kişisel blog olsun hem de kurumsal web sitesi kurumsal web tasarım kurmayı hedefliyorlar.

İskenderunda web tasarım kurmak isteyen tüm kurumsal firmalara destek vermekteyiz. iyi bir web sitesi bununla beraber web tasarımı ve içeriği insanlarda etki oluşturabiliyor.